Olmaz Demeyin, Bir inceleyin! Arizaservisi.com.tr

Düşünsenize alışveriş yaptınız yorgun bir şekilde eve döndünüz. Evin kapısındasınız ve anahtarınızın olmadığını farkediyorsunuz. Bu durumda eşinizi işten mi çağıracaksınız? Yoksa akşam eve gelmesini mi bekleyeceksiniz?

Eğer tanıdık bir çilingiriniz yoksa (kiii hergün ekmek alır gibi çilingir çağırmadığımıza göre) kapıya yapıştırılan veya herhangi bir web sitesinde rastladığımız çilingire nasıl güvenebilirsiniz?

 

Verdiğim örnek benim başıma gelen bir durumdu. Akşama kadar eşimin gelmesini beklemiştim. Halbuki düşünsenize…

Güvenilir bir web sitesine giriyorsunuz ve olası arıza ihtiyaçlarınızın giderilmesi için kayıt oluşturuyorsunuz. Beyaz eşya arızasından, çilingire her türlü servis ihtiyacınızın giderilmesi için güvenilir yetkin kişilere kendinizi emanet ediyorsunuz. Ne kadar güzel olur değil mi?

Eşin eve gelmesini beklemek zorunda değilsiniz… veya  Sabri amcayı arayıp sormaya… Mualla teyzeye danışmaya da gerek yok…

Çünkü bir evde oluşabilecek tüm sorunlara çözüm bu site alt yapısında.

arizaservisi.com.tr

 

Arızaservisi.com.tr arıza çözüm sitesini 2015 yılında kuran İbrahim bey, Denizli’de ev içi teknik arızlara çözümün tek adresi olma yolunda hızla ilerliyor. Sadece ev içi değil aynı zaman araç bakım ve arızalarına çözüm olmak üzere bünyelerine Oto Kurtarıcı grubunu da dahil etmiş bulunmakta.

Bünyesine dahil ettikleri çözüm ortaklarını özenle seçen İbrahim bey, Deniz’linin en iyi ve güvenilir teknik servisleri ile çalışmakta olduklarını belirtiyor. Ayrıca tüm çözüm ortakları maliyeye kayıtlı ve yetkili belge sahipleri olduklarının altını çizmekte.

 

Arıza kaydı

Arızaservisi.com.tr‘nin çözüm grupları şu şekilde;

Beyaz Eşya,

Ev Elektronik Arıza,

Kasa Açma,

Klima arıza/ Bakımı,

Kombi Arıza/Bakımı,

Kombi sıcak su sorunları,

Petek Isınma Problemleri,

Telefon Arıza,

Elektrik Arızası,

Santral Arıza,

Tesisat Bakım/Arıza,

Çilingir,

Su Arıza,

Otomobil Kapı Açma,

Oto kurturma…

 

Kaydınızı şimdiden oluşturup, ihtiyaç anında zaman kaybetmeden yetkililere ulaşmak için adres…

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir